Kontakt
Coś dla relaksu...

Księga Archiwalna

Z całego serca polecam to miejsce, kiedy tylko będę mogła zawsze będę tam wracać. Spokój, cisza, przemili ludzie, fantastyczne jedzenie, a biały ser – palce lizać. Okolica – ah trudno opicać, najpiękniejsza rzeka, lasy….żurawie….. POLECAM TO MIEJSCE!!!

Anna Sydor
e-mail: anna.narew@interia.pl
data wpisu: 2005/05/20 14:16:19

Polecam to gospodarstwo. Przemiła pani Alicja, doskonałe jedzenie z lokalnych produktów, no i ten spokój, te widoki… Blisko do nastrojowego Tykocina, do dzikiego Biebrzańskiego PN i nad Narew. Tylko 3 km do Góry, gdzie jest całkiem fajne kąpielisko (bezpiecznie dla dzieci!). Będę tam wracał ;-).

Dariusz Rostkowski
e-mail: dariusz.rostkowski@xl.wp.pl
data wpisu: 2004/09/02 14:52:52

Pani Alu -podziwiam takie kobiety mające tyle ciepła w sobie,serdeczności .Wierze, że ta pogoda ducha zionie pozytywną energią na naszych gości odwiedzających moje rodzinne strony. Dziekuję za tą stronke ,,,,bede ją przesyłać swoim znajomym zapraszając w ok.Krypna i Tykocina Pani Alicjo serdecznie pozdrawiam,,,,,,,,,,,Basia.

Dzienis Basia
e-mail: nieza@interia.pl
data wpisu: 2004/05/29 15:34:49

W swoim imieniu chce zaprosic wszystkich do spedzenia chociaz kilku dni w gospodarstwie Pani Alicji(przemila kobieta). Okolica jest naprawde wspaniala. W takim miejcsu mozna zapomniec o wszyskich troskach, zrelaksowac sie, odpoczac od codziennego zgielku a przy okazji zwiedzic duzo ciekawych, historycznych miejc. Sama pochodze z tych okolic, obecie mieszkam w Chicago i tego wszystkiego mi naprawde brakuje. Jeszcze raz zapraszam do odwiedzenie tego wspanialego regionu.

Marta Matyszewska
e-mail: MLESZEK 71@AOL.COM
data wpisu: 2004/03/25 02:32:00

Strony: 1 2 3 4 5 6 7